Važna pobeda futsalera: Novi Sad - Vranje 2:4

Klub malog fudbala Vranje ostvario je važnu pobedu u gostima protiv Novog Sada od 2:4 (1:2), u zaostaloj utakmici 7. kola Prve futsal lige Srbije.

Vranjanci su u derbiju dva tima iz vrha tabele odigrali siguran meč na teškom gostovanju, istakli se pre svega postizanjem golova u odlučujućim momentima utakmice.

Dva gola za vranjski tim dao je Stefan Spasić u 2. i 38. minutu, a po jedan Janjić u 20. i Krstić u 40. minutu.

Iz KMF Vranje poručuju da je ostvarena velika pobeda, "možda i najvažnija" u dosadašnjem toku prvenstva, pobeda vredna prvog mesta na kraju polusezone.

"Borili su se naši momci do poslednjeg atoma snage i to im se isplatilo.

Protivniku čestitamo na odličnoj utakmici, fer i korektnoj borbi i želimo im sve najlepše u daljem toku prvenstva.

Mi se okrećemo suboti i gostovanju nekada neprikosnovenom Ekonomcu u Kragujevcu.

Potrudićemo se da finalni ishod te utakmice bude sličan ovome", navode iz KMF Vranje.

Vranjanci u dosadašnjem toku prvenstva najelitnijeg srpskog takmičenja u futsalu imaju najveći broj pobeda - šest, uz po jednu nerešenu utakmicu i poraz.

Sa 19 bodova imaju 5 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Loznicu (Lozničani imaju dve utakmice manje).

Loznica je neporažena i ima skor od 4 pobede i 2 remija.