U Radniku optimisti pred gostovanje Partizanu

Vranje - U tri kola prolećnog dela Super lige surdulički Radnik je osvojio je pet bodova i sa osme pozicije na tabeli dočekuje gostovanje Partizanu u Beogradu u sklopu 23. kola Super lige.

Drugoplasirani tim Super lige je favorit u duelu sa Surduličanima, ali trener Radnika Slavoljub Đorđević ne ističe belu zastavu pred ovaj meč.

On smatra da njegov tim ima određene adute koji mu daju za pravo da se može nadati dobrom rezultatu.

- Igramo sa ekipom koja je posle Crvene Zvezde bez sumnje najbolji tim u Srbiji.

Imaju odličnog trenera koji je uspeo da sprovede svoje ideje u delo, Partizan se stabilizovao i mnogo bolje izgleda nego u prvom delu prvenstva.

Sve ovo ukazuje da nas čeka jako, jako teška utakmica u nedelju - rekao je šef stručnog štaba Surduličana.

On je naglasio da je njegova ekipa u veoma dobroj formi i da će "učiniti sve da napravi pozitivan rezultat".

- Sigurno je da će oni biti dominantniji, ali opet kažem da i mi imamo određeni kvalitet i pokušaćemo da to iskoristimo i da ih ugrozimo - dodao je Đorđević.

Utakmica Partizan - Radnik odigraće se u nedelju u 13 časova na Stadionu Partizana u Beogradu.

Direktan TV prenos utakmice obezbeđen je na prvom kanalu TV Arena sprort.

U subotu, u prvoj utakmici 23. kola Super lige, Čukarički je kao domaćin savladao Zlatibor sa 2:0 (0:0). Strelci za "brđane" bili su Šapić u 53. i Birmančević u 55. minutu. Ostale parove 23. kola pogledajte u nastavku.