Treći poraz u nizu za Vranjance: IMT - Dinamo 3:0

FK Dinamo Vranje izgubio je sa 3:0 na gostovanju beogradskom IMT-u, u utakmici 3. kola Prve lige Srbije u fudbalu.

Dinamo je do momenta možda i prestrogog isključenja halfa Božidara Veškovca (26. minut) igrao u najmanju ruku ravnopravno na stadionu IMT-a, ali su domaći sa igračem više preuzeli inicijativu i došli do vodećeg gola preko Nikole Terzića u 34. minutu susreta.

Na odmor se otišlo tim rezultatom, da bi domaći udvostručili vođstvo drugim golom Terzića već u četvrtom minutu nastavka igre.

Treći gol za domaće postigao je Luka Lukić u 83. minutu susreta.

Vranjanci su jedina ekipa u Prvoj ligi bez osvojenog boda i nalaze se na poslednjem mestu tabele prve lige.

Dinamo će u narednom kolu dočekati Trajal iz Kruševca na Stadionu Jumko u Vranju.

POSTAVE

IMT: 1. Mićović Novak (GK) (ml), 3. Zorić Luka, 4. Vukašinović Uroš, 5. Ivanović Slobodan, 6. Marković Nemanja (C), 7. Glišić Nikola (ml), 8. Stefanović Stefan, 10. Peralović Vladimir, 11. Terzić Nikola (ml), 18. Lučić Vladimir (ml) i 20. Džinović Dimitrios.

Dinamo: 1. Orlić Miroslav (GK), 2. Ćirković Nebojša, 3. Čubrilo Marko, 5. Jelić Vukašin, 6. Veškovac Božidar, 9. Dimitrov Željko, 11. Nedeljković Davor (C), 19. Tumbas Dejan (ml), 22. Keča Marko (ml), 30. Goranović Tigran i 33. Balabanović Vojislav.