Treće slavlje futsalera: KMF Vranje - Palež 5:1

Klub malog fudbala (KMF) Vranje ostvario je treću uzastopnu pobedu u šampionatu Prve futsal lige, porazivši u 6. kolu na domaćem terenu ekipu Palež iz Obrenovca sa 5:1 (1:0).

Vranjance je u vođstvo doveo Dodić minut pre kraja prvog poluvremena.

Gosti su na početku drugog dela igre, u 22. minutu izjednačili preko Roksića, ali je to bilo sve što su uspeli da ostvare u ovom meču u ofanzivi.

U drugom su njihovu mrežu rešetali Krstevski u 28, Aleksić u 33. i 34. minutu i Miloš Trajković u 37. minutu.

IZ KMF Vranje prokomentarisali su posle meča da je uknjižena nova, očekivana pobeda i nastavljen pobednički niz.

"Dosta čudna utakmica, daleko od lepršave i lepe za oko, ali je najbitnije u ovom trenutku da su bodovi upisani i uhvaćen priključak za gornjim delom tabele.

Nijednog trenutka nije se dovodio u pitanje pobednik ovog meča, pa ni u trenucima kada je protivnik početkom drugog dela igre izjednačio rezultat.

Jedino što je bilo neizvesno je krajnji rezultat i razlika u korist domaće ekipe.

Sada se treba ozbiljno pripremiti za naredna dva spojena gostovanja, od kojih je prvo lideru na tabeli u Beogradu, a drugo u Bečeju.

Neke stvari u našoj ekipi još uvek nisu na nivou na kome bi morale biti.

Imamo nedelju dana da se resetujemo i vratimo u mod i žar iz prošle sezone.

Bez te srčanosti, borbe i želje teško da možemo da ostvarimo planirane ciljeve", navode iz KMF Vranje.

Sa tri pobede i tri poraza u dosadašnjem toku šampionata Vranjanci su trenutno šesti na tabeli Prve futsal lige sa 9 bodova.

Beogradski FON je lider sa 13 bodova, bodom više od Loznice Grad 2018 (koja ima i utakmicu manje).

Vranjanci će u narednom kolu upravo gostovati lideru FON-u u Beogradu.