Surduličanima novi prvenstveni bod: Novi Pazar - Radnik 1:1 VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog Radnika, posle izvanredne igre i pobede u zaostalom meču 5. kola nad Crvenom zvezdom u Surdulici, odigrali su u ponedeljak nerešeno 1:1 (1:1) u gostima kod Novog Pazara, u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Surduličani su do prednosti došli u 3. minutu preko Miloša Spasića koji je iskoristio neodlučnost štopera Pazara Nemanje Kojičića i golmana Nikole Vujanca i plasirao loptu u mrežu domaćina.

Novopazarci su izjednačili u 29. minutu golom Bojana Čečarića, koji se najbolje snašao u velikoj gužvi i zatresao mrežu Radnika iz neposredne blizine.

Domaći tim je bio agilniji u prvom delu igre, imali su i prečku pred kraj poluvremena iz slobodnog udarca i mogli su do vođstva.

Radnik je bio konkretniji u drugom delu igre, ali njegovi fudbaleri nisu bili efikasni.

Meč na novopazarskom Gradskom stadionu pratilo je oko 1.000 gledalaca.

Radnik je posle ovog kola dvanaesti na tabeli Super lige sa 14 bodova, dok je Novi Pazar na poslednjem šesnaestom mestu sa 9 bodova.

Radnik će u narednom 16. kolu gostovati i to narednog vikenda Metalcu u Gornjem Milanovcu.