Surduličanima bod u poslednjem kolu: Voždovac - Radnik 1:1 VIDEO

Vranje/Beograd - Fudbaleri Radnika iz Surdulice uspeli su da osvoje bod u duelu sa Voždovcem u Beogradu, u utakmici poslednjeg 30. kola Superlige Srbije – 1:1 (1:0).

Domaćine je u vođstvo doveo Zličić u 44, a autogolom poravnao takođe igrač domaćih Pejčinović u 78. minutu susreta.

Voždovac je diktirao tempo u većem delu utakmice, imao mnogo šansi i da duplira vođstvo, ali je pobedu ispustio u poslednjih desetak minuta.

U 82. minutu igrač domaćih Milosavljev dobio je drugi žuti karton i isključenje, pa je Voždovac meč završio sa igračem manje.

Radnik je na kraju prvenstva na desetom mestu sa 31 bodom, mada teoretske šanse da ga prestignu na tabeli imaju ekipe sa po 30 bodova koje će svoje utakmice odigrati u petak i subotu.

To su kruševački Napredak, koji gostuje Spartaku u Subotici, i novosadski Proleter koji će imati težak zadatak da napravi podvig protiv Crvene zvezde u Beogradu.