Surduličani po starom i sa novim trenerom: Radnik - Inđija 0:2 VIDEO

Vranje - Šok terapija u vidu zamene trenera za sada ne daje rezultat kada su u pitanju rezultati Radnika u Super ligi jer je surdulički tim u prvom meču sa noviom strategom Slavoljubom Đorđevićem poražen na svom terenu od Inđije sa 0:2 (0:1).

Surduličani su golove primili u najnezgodinijim mogućim momentima utakmice.

Najpre su gosti preko Miljana Ilića poveli u 44. minutu sa "bele tačke", a konačan rezultat postavio je Stefan Purtić u petom minutu nadoknade igre u drugom poluvremenu.

Radnik je u prvom delu igra uglavnom napadao, imao svoje poluprilike, ali su gosti došli u vođstvo posle pomalo čudno dosuđenog jedanaesterca kada je jedan od gostujućih igrača malo i teatralno pao posle izvođenja kornera.

Bacili su Surduličani u drugom delu igre sve karte na napad, imali nekoliko šansi, jednu čak vrlo zrelu kada je lopta posle šuta glavom izblizine pogodila golmana gostiju.

Drugi gol Inđija je postigla iz kontre na samom kraju utakmice, nakon što je ostala sa igračem manje.

Posle ove utakmice Surduličani su na šesnaestom mestu tabele sa samo 4 osvojena boda od mogućeg 21.

Moguće je da će se raspored na tabeli menjati jer se u nedelju igra još nekoliko utakmica ovog kola.