Surduličani pali na Brdu: Đorđević tražio penal u finišu, pa isključen VIDEO

Vranje - Fudbaleri Radnika iz Surdulice minimalnim porazom od Čukaričkog na Banovom Brdu u Beogradu u 25. kolu, prekinuli su u nedelju seriju dobrih rezultata u Super ligi od strarta prolećnog dela prvenstva.

Surduličani su odolevali do 80. minuta kada je Nemanja Tošić, jednu odbijenu loptu posle kornera, sa nekoliko metara sproveo u mrežu Radnika za, ispostavilo se, konačnih 1:0 (0:0).

U 85. minutu oštro su protestvovali fudbaleri Radnika, smatrajući da su oštećeni jer sudija nije dosudio nasjtrožu kaznu.

Penal je tražio i trener Surduličana Slavolkjub Đorđević, koji je isključen zbog oštrog protesta.

Radnik je i dalje poslednji na tabeli Super lige sa 16 bodova, koliko ima i Mladost GAT iz Novog Sada.

Ispred njih su lučanska Mladost sa 20, dok po 22 imaju Spartak i niški Radnički.

U narednom kolu Surduličani će dočekati ekipu Javor Matisa, jedanaestoplasirani tim lige koji ima 23 boda.

Podsećanja radi, dve poslednje ekipe napustiće ligu, a trinaesta i četrnaesta igraće baraž sa trećim i četvrtim timom Prve lige.

Foto ilustracija Vranje News Danas je Đurđevdan »

Srpska pravoslavna crkva (SPC) i vernici u Vranju i Srbiji u ponedeljak slave Svetog Georgija, jednog od devet velikomuč...

Foto Vranje News Danas je Vaskrs - Hristos Vaskrse! »

Pravoslavni hrišćani u Vranju i Srbiji obeležavaju Vaskrsenje Isusa Hrista, praznik koji simbolizuje pobedu života nad s...