Surduličani na Zlatiboru: Minimalan poraz u prvoj kontrolnoj utakmici

Surdulički superligaš Radnik na Zlatiboru je započeo drugi deo priprema za predstojeću sezonu Super lige Srbije, saopšteno je iz kluba.

Prvi deo priprema, obavljen u Surdulici, uspešno je realizovan, o čemu svedoči zadovoljstvo novog šefa stručnog štaba Slaviše Božičića.

Sve moje zahteve igrači su besprekorno sproveli na treninzima.

Zadovoljan sam radom, kako pojedinaca, tako i čitavog kolektiva.

Ovde na Zlatiboru ćemo najviše da radimo na taktičkom planu i uigravanju kroz trenažni proces - kazao je Božičić.

Radnik će na Zlatiboru odigrati nekoliko kontrolnih utakmica.

Prvu su Surduličani izgubili minimalnim rezultatom 0:1 (0:0) od Radnika iz Bijeljine.

Prema dogovoru, igralo se dva puta po 60 minuta, a strelac pobedonosnog gola za tim iz Bijeljine bio je Maksimović u 110. minutu igre.

Drugi kontrolni meč zakazan je za 2. jula a protivnik će biti FK Sutjeska, dok će treću utakmicu Radnik odigrati 4. jula sa povratnikom u elitni rang takmičenja, ekipom Javora iz Ivanjice.