Surduličani gubili, vodili, pa izvukli bod u Subotici: Spartak - Radnik 3:3

Surdulički Radnik odigrao je nerešeno 3:3 (2:2) sa ekipom Sprataka u Subotici, u 5. kolu plej aut faze Super lige Srbije u fudbalu.

Spartak je poveo preko Stefana Denkovića u 4. minutu, a izjednačio je najbolji strelac Radnika Igor Zlatanović u 15. minutu.

Vladan Pavlović je prelepom parabolom doveo u vođstvo Surduličane u 26. minutu, da bi Dejan Đenić izjednačio u 33. i s tim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom delu igre viđena su još dva gola.

Najpre je Stefan Šormaz doveo Spartak u vođstvo u 74. minutu, a konačan rezultat postavio je Filip Stanisavljević izvanrednim udarcem sa preko dvadeset metara u 80. minutu utakmice.

Radnik je i dalje na čelu plej aut tabele Super lige sa 25 bodova, a Spartak je drugi sa 24 koliko ima i trećeplasirana Mačva.

U narednom kolu Surduličani će gostovati Zemunu, direktnom konkurentu vranjskog Dinama za ispadanje iz lige, pa će i oči Vranjanaca biti uprte u taj susret.