Surduličani do boda u nadoknadi: Radnik - Voždovac 2:2 VIDEO

Vranje/Surdulica - Fudbaleri surduličkog Radnika nisu uspeli da nastave pobednički niz i osvoje tri nova boda jer su u nedelju, u 15. kolu Super lige kao domaćini protiv Voždovca odigrali nerešeno 2:2 (0:0).

Utakmica je bila vrlo uzbudljiva, pogotovo u finišu kada je Radnik uspeo da stigne prednost gostiju od dva gola.

Surduličani su od starta igrali agilnije, imali sijaset izglednih prilika da povedu još u prvom delu susreta, ali su gosti bili ti koji su iz malobrojnih šansi prvi postigli golove.

Voždovčane je u vođstvo doveo Alen Mašović u 48, da bi isti igrač povisio na 0:2 u 72. minutu utakmice.

Međutim, finiš susreta na Gradskom stadionu u Surdulici u potpunosti je pripao domaćinu.

Najpre je Filip Stanisavljević smanjio na 1:2 u 86. minutu, da bi potom u trećem minutu nadoknade isti igrač asistirao ukrajinskom internacionalcu Evgenu Pavlovu za konačnih 2:2.

Radnik je posle ove utakmice trinaesti na tabeli Super lige sa 15 bodova, dok je Voždovac šesti sa 25.

Sledećeg vikenda Radnik će opet biti domaćin kada će na Gradskom stadionu u Surdulici dočekati lučansku Mladost.