Surduličani deklasirali Subotičane: Radnik - Spartak 4:0

Fudbaleri surduličkog Radnika deklasirali su kao domaćini Spartak iz Subotice sa 4:0 (2:0), u utakmici drugog kola Super lige Srbije u fudbalu.

U domaćoj ekipi briljirali su makedonski internacionalci.

Najpre je Zoran Danoski, koji je bio strelac i u prvom kolu protiv Mladosti, doveo Radnik u vođstvo u 31. minutu, da bi u 40. minutu na 2:0 povisio Boban Georgiev, fudbaler koji je između dva prvenstvena kola pristigao u Radnik iz makedonskog Sileksa.

Radnik je u istom tempu nastavio i u drugom delu susreta.

Najpre je Georgiev svojim drugim golom u 50. minutu uvećao prednost domaćina, da bi konačan rezultat postavio najbolji strelac Radnika poslednjih sezona Igor Zlatanović golom u 72. minutu igre i to je, ispostavilo se, bio konačan rezultat susreta.

Posle nekompletnog drugog kola Surduličani zauzimaju treću poziciju na tabeli sa tri osvojena boda.

U narednom kolu Radnik će sledeće subote gostovati Čukaričkom u Beogradu, ekipi koja je na početku sezone u odličnoj formi.