Remi u Surdulici: Dinamo - Bačka 1:1

Vranjski Dinamo odigrao je nerešeno 1:1 (0:1) sa OFK Bačkom, u utakmici 12. kola Super lige Srbije, koju su Vranjanci kao domaćini igrali na Gradskom stadionu u Surdulici.

Bačkopalančani su došli u vođstvo autogolom Danijela Gašića već u 2. minutu utakmice.

Izjednačujući gol postigao je Lazar Đokić u 53. minutu.

U potpuno ravnopravnoj igri u prvom poluvremenu Vranjanci su uputili tek jedan udarac i to van okvira gola gostiju, dok su fudbaleri Bačke šutirali dva puta.

Rezultatom 0:1 otišlo se na odmor, ali je Dinamo u drugom poluvremenu krenuo agilnije i izjednačio.

Gosti su međutim, posle izjednačujuće gola, preuzeli inicijativu i imali veći posed lopte.

Trener Bačke Dejan Čelar uveo je dva sveža igrača (Radinovića i Mladenovića) posle izjednačenja.

Menjao je i trener Dinama Dragan Antić.

Na poluvremenu je uveo Nedeljkovića, potom i Ratkovića u 53. minutu i na kraju Radivojevića u 78. minutu kao odgovor na ulazak Gavrića u ekipi gostiju u 76. minutu.

U 62. minutu požuteo je igrač sredine terena Dinama Marko Đurišić, a kod gostiju Stefan Jovanović u 84. minutu i Grabež u petom minutu ekstra vremena.

Do kraja susreta rezultat se nije menjao.

Dinamo je poslednji na tabeli Super lige sa samo 7 bodova, dok su Bačkopalančani deseti sa 13.