Radniku samo bod protiv Napretka, uz najnepopularniji rezultat VIDEO

Fudbaleri surduličkog superligaša Radnika odigrali su nerešeno 0:0 protiv gostujućeg Napretka iz Kruševca, u utakmici 23. kola Super lige koja je odigrana na Gradskom stadionu u Surdulici.

U prilično nezanimljivoj utakmici, u kojoj se od domaćina očekivalo mnogo više posle startne pobede nad Spartakom u Subotici na početku superligaškog proleća, najbolju priliku na utakmici propustili su gostujući igrači u 31. minutu, kada je Spremo pogodio stativu Ranđelovićevog gola.

Radniku nije pomoglo ni isključenje fudbalera gostiju Melunovića u prvom delu igre.

No, Radnik je i u u drugom delu, iako brojčano nadmoćniji, nastavio jalovo, a najzreliju šansu stvorio je tek u 88. minutu kada mladi Milovanović iz dva pokušaja nije uspeo da donese tri boda svom timu.

Radnik u poslednja tri prvenstvena meča na svom terenu nije uspeo da postigne gol.

Pred naredno prvenstveno iskušenje za vikend protiv Vojvodine u Novom Sadu Surduličani zauzimaju 13. mesto na tabeli sa 25 bodova.