Radnik dugo vodio u Milanovcu, ostao bez celog plena u finišu meča VIDEO

Vranje - Surdulički superligaš Radnik imao je priliku da se sa gostovanja u Gornjem Milanovcu vrati sa sva tri boda, međutim nakon vođstva koje su Surduličani imali od 24. minuta Metalac je uspeo da poravna u samom finišu i osvoji bod u utakmici 16. kola Super lige Srbije u fudbalu.

Surduličani su došli u vođstvo preko desnog beka Hodžića u 24. minutu, a bod Metalcu deset minuta pre kraja susreta doneo je Šarić.

Radnik je i posle izjednačenja imao dve lepe prilike da odnese sva tri boda iz Gornjeg Milanovca, ali mrežu nisu uspeli da pogode najpre Jokić, a potom i Lukić.

Radnik je u dobroj seriji.

Nakon pobede nad Crvenom zvezdom u Surdulici i remija u gostima sa Novim Pazarom umalo je došao i do tri boda u Gornjem MIlanovcu, ali je i bod doneo zadovoljstvo Surduličanima.

Ekipa Radnika se posle nepotpunog 16. kola nalazi na dvanaestom mestu tabele Super lige sa 15 bodova.

Uslediće dvonedeljna prvenstvena pauza zbog obaveza reprezentacije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

Nakon toga Surduličani će u 17. kolu dočekati Kolubaru koja na jedanaestom mestu ima bod više od Radnika.

Lazarevčani su u subotu kao domaćini pobedili kruševački Napredak sa minimalnih 1:0.