Prvi prvenstveni poraz Surduličana: Radnik - Spartak 1:2 VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog Radnika doživeli su prvi poraz u sezoni od 1:2 (0:1) i to kao domaćini u susretu sa Spartakom iz Subotice u utakmici 7. kola Super lige.

Za Radnik je jedini gol, ispostavilo se počasni, postigao Uroš Milovanović u 79. minutu i to sa bele tačke.

Gosti su prethodno do dva gola prednosti došli preko Srđana Hristića u 37, kada je potpuno sam i neometan ni od koga posle lepe akcije i centaršuta sa desnog krila glavom sproveo loptu u mrežu Ranđelovića, i Nikole Srećkovića u 60. minutu posle šuta sa ivice šesnaesterca, nakon što je ušavši sa levog krila nanizao nekoliko fudbalera iz odbrane Radnika u neodbranjivo šutirao u donji levi ugao gola Ranđelovića.

Ovim porazom, prvim posle tri remija i dve prvenstvene pobede (uz jedan meč manje), Surduličani su na 9 osvojenih bodova i trenutno zauzimaju šesto mesto na tabeli Super lige.

Narednog vikenda sledi pauza u prvenstvu zbog obaveza reprezentacije, a Radnik će posle toga u 8. kolu gostovati Napretku u Kruševcu.