Prvi poraz futsalera: Loznica - KMF Vranje 3:2

Poraz na gostovanju Loznici od 3:2 (2:1), prvi prvenstveni ove sezone, doživeo je KMF Vranje u 7. kolu Prve futsal lige Srbije.

Vranjanci su do ovog meča bili lideri na tabeli i jedina neporažena ekipa, a Loznica, tim za respekt i poštovanje, imala je do ovog meča četiri pobede i jedan poraz.

Vranjanci su poveli u ovoj utakmici preko Dodića u 6. minutu, ali je Loznica golovima Perića u 9. i Rosića u 12. minutu preokrenula rezultat u svoju korist i na odmor otišla sa prednošću.

U drugom poluvremenu po gol na obe strane, a kuriozitet je da su oba postignuta u 36. minutu.

Za domaćina je pogodio Matijević, a za Vranjance ponovo Dodić.

"Moralo je i to da se desi jednom.

Pokazala je ekipa Loznice da je s pravom ušla u prvenstvo sa šampionskim ambicijama.

Odlična, kompaktna ekipa koja igra kvalitetan futsal.

Naši momci su pokazali da mogu da se nose sa svima i da ćemo se i mi pitati u borbi za vrh tabele.

Nedostajalo je malo sreće da se utakmica završi pozitivno po nas.

Rezultat je realan i predstavlja motiv za našu ekipu da budemo još bolji i sigurniji", komentarišu ovaj poraz iz vranjskog kluba.

KMF Vranje izgubio je lidersku poziciju na tabeli upravo od Loznice koja ima isti broj bodova kao i Vranjanci (15), ali bolji gol količnik.

U 8. kolu u Vranje će stići ekipa Konjarnika koja igra odlično ove sezone.

U prošlom kolu iznenadila je FON-a, prošlogodišnjeg prvaka države i ovogodišnjeg učesnika Lige šampiona