Proradili strelci Vranjanaca: Dinamo - Radnički Pirot 2:1 VIDEO

Fudbaleri Dinama iz Vranja pobedili su kao domaćini Radnički iz Pirota rezultatom 2:1 (1:1), u utakmici 14. kola Prve lige Srbije koja je odigrana na Stadionu Jumko u Vranju.

Dinamo je poveo evrogolom Enesa Dolovca u 13. minutu, izjednačio je Strahinja Petrović u 16, a pobedu Dinamu doneo rezervista Nikola Popović u 66. minutu susreta.

Prvo poluvreme u Vranju obilovalo je uzbuđenjima, u drugom se igralo ravnopravno, svako je imao svoje prilike, ali je Dinamo iskoristio jednu za nova tri boda posle dve utakmice koje su Vranjanci odirali bez datog i primljenog gola.

Vranjanci su iskoristili remi bez golova Metalca i Grafičara u Gornjem MIlanovcu, pa su se na trećem mestu, sa 23 boda na kontu, približili lideru Metalcu na samo tri boda razlikem a izjednačili sa drugoplasiranim "grafičarima".

Novosadski Kabel na četvrtom mestu ima isti broj bodova kao Grafičar i Dinamo, ali i utakmicu manje koju će odigrati u ponedeljak na gostovanju Smedrevu.