Prekinuta serija KMF-a: Srpska - Vranje 4:3

Futsaleri KMF Vranje poraženi su od Srpske rezultatom 4:3 (3:0), u utakmici 16. kola Prve futsal lige Srbije.

Vranjanci su utakmicu izgubili još u prvom poluvremenu kada su primili tri, a nisu postigli nijedan gol, uz mnogo promašenih zicera.

U utakmici koja je odigrana u sportskoj hali "Ranko Žeravica" strelci za domaće za vođstvo od 3:0 bili su Davor Popović (dva puta) i Srđan Brkić.

Na 3:1 smanjio je kapiten gostiju Davor Tasić, ali je iskusni Milosavac veoma brzo vratio prednost domaćina na tri gola.

Krenuli su Vranjanci na sve ili ništa i uspeli da golovima Miloša Trajkovića iz penala i Aleksandra Janjića umanje prednost domaćina na samo gol razlike, ali snage za potpuni preokret nije bilo.

- Eto, to je to nešto što nam fali za plej of.

Iz bukvalno tri šuta na naš gol primili smo tri gola u prvom poluvremenu, a promašili sedam stopostotnih šansi.

Domaćin je bio agresivan i drčan za osvjanje tri boda, dok naši momci kao da su jedna čekali pauzu između dva poluvremena - poručili su iz uprave vranjskog kluba.

U klubu, ipak, pozivaju na optimizam, jer je KMF Vranje i dalje u igri za plej aut.

- Prva liga će se i dalje igrati u Vranju - obećavaju iz vranjskog kluba svojim vernim navijačima.

Vranjanci su posle ovog kola 9. na tabeli lige koja ima 12 klubova sa 16 bodova.

U narednom kolu dočekaće ekipu Smedereva koja je sa samo tri osvojena boda već ispala iz lige.