Poraz u desetom minutu nadoknade: Metalac - Dinamo 3:2 VIDEO

Fudbaleri Dinama iz Vranja izgubili su od Metalca u Gornjem Milanovcu sa 3:2, u utakmicu 19. kola Prve lige Srbije i to golom koji je domaćin postigao u desetom minutu nadoknade vremena.

Domaćini su vodili već na poluvremenu sa 1:0, golom koji je postigao Aleksandar Ješić iz penala u 28. minutu utakmice.

Domaćini su duplirali vođstvo u 68. minutu, opet iz jedanaesterca, ovog puta golom Aleksandra Katanića.

Dinamo nakon tri minuta golom Filipa Stamenkovića uspeo da smanji na 2:1, da bi u 88. minutu Vranjanci golom kapitena Mlađana Stevanovića iz penala poravnali na 2:2.

Potom su zbog protesta u trećem minutu nadoknade isključena dva fudbalera Metalca - Jokić i Koraksić.

Ipak, sa dva igrača manje Metalac uspeva da dođe do tri boda.

Sudija je produžio utakmicu za deset minuta, a Vranjanci su u desetom minutu nadoknade sa dva igrača više primili gol i izgubili sa 3:2.

Strelac je bio Miloš Vranjanin.

Na ovom meču pocrveneo je i trener Dinama Dragan Antić koji se, upravo za ovu utakmicu, vratio na klupu vranjskog kluba, nakon što mu je ukinuta pestnaestomesečna suspenzija na sve funkcije u fudbalu.

On je najavio pobedu u Milanovcu.

Dinamo je posle ovog meča ostao na osmoj poziciji na tabeli Prve lige sa 26 bodova, a Metalac je sada treći sa 33.

U narednom kolu Vranjanci će za vikend doćekati Sinđelića koji je trenutno dvanaesti na tabeli, a u ovom kolu Beograđani su remizirali (1:1) sa Kabelom iz Novog Sada.