Poraz futsalera u gostima: Bečej 2003 - KMF Vranje 2:1

Klub malog fudbala (KMF) Vranje izgubio je na gostovanju Bečeju 2003 sa 2:1 (0:1), u utakmici 8. kola Prve futsal lige Srbije.

Domaćin je slavio posle preokreta.

Vranjanci su vodili po isteku dvadeset minuta golom Predraga Jovanovića, ali su Bečejci u nastavku preokret napravili sa dva brza gola u 34. i 35. minutu preko Jovanovića i Novakovića.

"Od sigurne pobede do poraza.

Odavno naši momci nisu nadigrali neku ekipu, kao što je to bio slučaj u Bečeju, ali po nepisanom pravilu nakon sigurnog vođstva i petnaestak stopostotnih šansi, usledio je pad i olako primljena dva gola", prokomentarisali su kratko uz KMF Vranje.

Iz uprave vranjskog kluba nadaju se da će ostvariti svoj cilj u ovogodišnjem prvnestvu.

"Nije lako podići se nakon šokantnog poraza kod kuće u prošlom kolu i ovako nadigrati odličnu ekipu Bečeja, zato kada popravimo realizaciju biće to ono pravo", očekivanja su iz uprave KMF Vranje.

Vranjanci su sedmi na tabeli Prve futsal lige sa 9 bodova.

U 9. kolu, koje će biti odigrano u petak, dočekaće u Sportskoj hali u Vranju ekipu Futsal Nova Pazova, koja ima samo jedan bod.