Pobeda i u Bečeju: KMF Vranje u polufinalu plej of-a Prve futsal lige

Klub malog fudbala (KMF) Vranje, posle pobede (5:2) na domaćem terenu nad Bečejem 2003, pobedio je i u drugoj četvrtfinalnoj utakmici plej of-a Prve futsal lige, u Bečeju identičnim rezultatom - 2:5.

Vranjanci su u sredu uveče u Bečeju golom Aleksandra Janjića došli do brzog vođstva u 5. minutu za 0:1.

To je bio i rezultat poluvremena.

Na startu drugog, posle jedne akcije Aleksića autogol je postigao Mandić u 24. minutu.

Domaćin je, međutim, u 32. minutu smanjio na 1:2 preko Novakovića.

Potom je Nemanja Milosavljević Vranju doneo dva gola prednosti (1:3) u 35. minutu, ali je ubrzo sviran penal za domaćine koji su smanjili na 2:3, opet golom Novakovića.

Međutim, već nakon dva minutau Miloš Trajković je Vranjance odveo na dva gola prednosti, a isti igrač pogodio je za konačnih 2:5.

Vranjance je ova pobeda odvela u polufinale plej of-a Prve futsal lige.

U polufinalu plej of-a Vranjanci će se sastati sa Loznicom, još uvek aktuelnim šampionom Srbije.

Prva utakmica u Loznici biće na programu u sredu 10. maja, a revanš u Vranju u nedelju 14. maja.

U sredu uveče u Obrenovcu su još igrali Palež i kragujevački Ekonomac.

Kragujevčani su u prvoj utakmici pobedili sa 5:0, a u revanšu sa 7:9.

U drugom polufinalu sastaće se Beogradski FON i Ekonomac.