Pobeda futsalera na kraju regularnog dela lige, u plej of-u idu na Bečej

Nakon što su u prošlom kolu deklasirali ekipu Bečeja 2003 u Vranju sa 7:2, futsaleri KMF Vranje bili su ubedljivi ovog vikenda i u gostima pobedivši Futsal Novu Pazovu, najslabiju ekipu lige, sa 1:9 (0:7).

Tri gola za Vranjance postigao je reprezentativac Milosavljević u 2, 3 i 16. minutu.

Po dva puta su se u listu strelaca upisali Stefan Aleksić (5. i 15. minut), Nemanja Anđelković (12. i 26) i Miloš Trajković (18. i 31. minut).

Jedini gol za domaće dao je Mirko Rudić u 28. minutu.

Iz KMF Vranje su posle ovog meča poručili da je, kada je reč o regularnom delu lige, ovogodišnji "cilj ostvaren".

"Ono što smo najavljivali, to se i desilo.

Ekipa je bila motivisana i odlučna da od starta pokaže da trenutni plasman na tabeli nije slučajan, šta više, po mnogima bi to trebalo da bude i koji stepenik više u odnosu na četvrto mesto na kraju regularnog dela lige.

Domacin je igrao korektno, uporni su u ideji koja bi za neku godinu trebala da da rezultate, do tada ovi mladi momci moraju da sazrevaju u drugoligaškom karavanu.

Želimo im mnogo sreće i da se vrate u Prvu futsal ligu", saopštili su iz KMF Vranje.

Ovim kolom završen je regularni deo sezone u Prvoj futsal ligi.

Šampionat će se nastaviti utakmicama plej-of i plej-aut faze.

U okviru plej-ofa, 29. aprila KMF Vranje dočekaće petoplasiranu ekipu Bečeja 2003 u četvrtfinalu, koje če se igrati na dve dobijene utakmice.

Pobednik ovog duela gostovaće u polufinalu prošlogodisnjem osvajaču duple krune - KMF Loznici.

Iz vranjskog kluba pozvali su navijače da im "pomognu u ostvarenju ovosezonskog cilja".

"Zajedno sa vama bićemo mnogo jači", poručili su iz vranjskog kluba.