Novi poraz Vranjanaca: Vojvodina - Dinamo 2:0 (2:0)

Vranjski Dinamo izgubio je na gostovanju od novosadske Vojvodine sa 2:0 (2:0), u utakmici 13. kola Super lige Srbije u fudbalu.

Vojvodina je povela u 34. minutu golom Nigerijca Eze Okeuhija.

Isti igrač je u trećem minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu postavio konačan rezultat 2:0.

U timu Dinama požuteo je Nedeljković u 41. minutu.

Na klupi Dinama, umesto suspendovanog šefa stručnog štaba Dragana Antića, sedi njegov pomoćnik Radimilo Raca Jovanović.

On je u drugom poluvremenu napravio sve tri izmene, u periodu od 46. do 60. minuta, pa su umesto Nedeljkovića, Jovanovića i Đokića na terenu Lalatović, Ratković i Radivojević.

I trener domaćina Okuka je probao da sa tri izmene pojača napad i postigne još koji gol, ali su u drugom poluvremenu mreže mirovale.

Dinamo je posle ovog susreta poslednjeplasirani,16. na tabeli sa 7 bodova iz trinaest kola, a najbliži konkurent je subotički Spartak sa dva boda više.

Radnik na 14. mestu sada ima 12 bodova, isto koliko i Voždovac i Zemun, koji su u ovom kolu odigrali međusobni derbi začelja u kojem je Zemun trijumfovao sa 2:1.

U nedleju se igraju još dve utakmice Super lige. Mladost dočekuje Spartak, a Crvena zvezda gostuje Mačvi u Šapcu.

Dinamo će u narednom 14. kolu dočekati novosadski Proleter.