Nova pobeda vranjskih futsalera za vrh tabele: Zemun - KMF Vranje 1:4

Klub malog fudbala (KMF) Vranje savladao je sa 1:4 domaću ekipu "Zemun samo pravo", u utakmici 7. kola Prve futsal lige Srbije.

Vranjski tim, nakon prvenstvene pauze zbog obaveza reprezentacije, nije krenuo najsjanije, pa je domaćin na poluvremenu imao gol prednosti.

Strelac je bio Tomić u 8. minutu.

U drugom delu utakmice Vranjanci su krenuli silno i izjednačili već u 23. minutu golom Marjanovića.

Samo minut kasnije Trajković je doneo prednost za KMF Vranje, da bi Vranjance na dva gola viška u odnosu na protjvnika odveo Janjić u 35. minutu.

Tačku na ovu utakmicu stavio je Stojanović u 36. minutu.

Vranjance očekuje zgusnut raspored ove sedmice.

U sredu 18. novembra, u zaostaloj utakmici 6. kola, dočekaće u Sportskoj hali u Vranju niški Vintersport, trećeplasiranu ekipu lige.

Redovno kolo očekuje ih u subotu 21. novembra kada će u Beogradu gostovati petoplasiranom FON-u.

Ekipa KMF Vranje druga je na tabeli Prve futsal lige sa 13 bodova, dok prvoplasirani Novi Pazar ima šest bodova više, ali je odigrao i jednu utakmicu više od Vranjanaca.

Zemun Samo pravo – Vranje 1:4 (1:0)

Beograd- Dvorana: Pinki. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Burojević i Dušan Arsović. Strelci: 1:0 Tomić u 8, 1:1 Marjanović u 23, 1:2 Trajković u 24, 1:3 Janjić u 35, 1:4 Stojanović u 36. minutu. Žuti kartoni: Mandić, Kalanović (Zemun Samo pravo).

ZEMUN SAMO PRAVO: Jevtić, Kalanović, Arsić, Đuričić, Mandić (Ljutica, Tiosavljević, Milosavljević, Vujasinović, Tomić, Jelić, Grujić).

KMF VRANJE: M. Tasić, Janjić, P. Nikolić, Aleksić, D. Tasić (Krstić, Stojanović, Milosavljević, Marjanović, Stojković, Trajković, M. Nikolić).