Ništa od najavljene pobede: Dinamo - OFK Žarkovo 2:2 VIDEO

Fudbaleri FK Dinamo Vranje nisu uspeli da pobede beogradsko OFK Žarkovo, bilo je nerešeno 2:2 (1:1), u utakmici 22. kola Prve lige koja je odigrana na Stadionu Jumko u Vranju.

Dinamo je poveo na vreme, u 13. minutu golom Davora Nedeljkovića.

Gosti su, međutim, uspeli da preokrenu rezultat, golovima Marka Šiškova u 20. i Steva Nikolića u 73. minutu, da bi Vranjanci izjednačili u 78. minutu susreta kada je za 2:2 pogodio Nikola Popović.

Dinamo nije uspeo da ostvari četvrtu uzastopnu pobedu na svom terenu, iako su Vranjanci propustili mnogo stopostotnih šansi.

Na kraju su mogli da izgube i jedan bod jer su gosti u poslednjim trenucima susreta pogodili stativu.

Vranjanci su sada osmi na tabeli Prve lige sa 31 bodom, a prvoplasirani Grafičar ima 38, uz utakmicu manje.

Do kraja jesenjeg dela šampionata ostalo je još jedno kolo u kome će Dinamo narednog vikenda gostovati Trajalu u Kruševcu.