Nastavak serije Surduličana: Radnik - Voždovac 2:0 VIDEO

Vranje - Radnik iz Surdulice je na svom terenu pobedio beogradski Voždovac sa 2:0 (0:0), u 24. kolu Super lige Srbije.

Strelac oba gola bio je Bondarenko.

Vođstvo Surduličanima doneo je u 67. minutu kada je od prečke odbijenu loptu posle izvanrednog šuta Subotića sproveo u mrežu gostiju.

Konačan rezultat postavio je u 77. minutu, kada se posle prekida najbolje snašao pred golom Voždovca.

Beograđani su tokom cele utakmice bili u podređenom položaju, naročito u drugom poluvremenu kada su ostali sa igračem manje na terenu.

Crveni karton dobio je Borislav Burmaz u 63. minutu, samo četiri minuta posle ulaska u igru.

Radnik, koji je u drugi deo prvenstva ušao sa samo osam bodova, sada ima šesnaest.

Surduličani su i dalje poslednji na tabeli, ali su se po broju bodova izjednačili se ekipom Mladost GAT iz Novog Sada.

Trinaesta je lučanska Mladost sa 20, a četrnaesti Spartak iz Subotice sa 19.

Konkurenti Radnika za ispadanje imaju po utakmicu manje.

Dve poslednje ekipe napustiće ligu, a trinaesta i četrnaesta igrati baraž sa trećim i četvrtim timom Prve lige.