KMF ubedljiv u nastavku Prve futsal lige: Vranje - Novi Pazar 4:1

Klub malog fudbala Vranje pobedio je sa 4:1 (1:1) ekipu Novog Pazara, do ovog kola lidera na tabeli Prve futsal lige, u utakmici 10. kola koja je odigrana u vranjskoj Sportskoj hali.

Gosti su bolje počeli meč i poveli golom Elvedina Sadovića u 11. minutu.

Međutim, Vranjanci su do poluvremena izjednačili golom Predraga Nikolića iz kaznenog udarca sa šest metara u 19. minutu.

KMF Vranje je u nastavku potpuno nadigrao goste i stigao do ubedljivog trijumfa.

Strelci su bili Igor Stojanović u 29, Nikola Dodić u 32. i još jednom Nikolić u 40. minutu.

Vranjanci na trećem mestu sada zaostaju samo bod za Novim Pazarom, koji je posle poraza izgubio lidersku poziciju na tabeli i sada je drugi sa 23 boda.

Na prvo mesto izbila je ekipa FON-a pobedom nad Novom Pazovom (7:1).

Beograđani imaju dva boda prednosti ispred Pazaraca.

KMF Vranje će u 11. kolu najelitnijeg srpskog futsal takmičenja gostovati sedmoplasiranom Konjarniku u Beogradu.