Jovanović: Zaslužen bod, nastavljamo uspešnu seriju (VIDEO)

Trener vranjskog Dinama Radmilo Jovanović izjavio je posle utakmice sa Mačvom u Šapcu da je Dinamo dokazao da može uspešno da igra u ovom rangu takmičenja i da se nada da će ekipa postati "stabilan superligaš".

- Čestitam mojim igračima na prikazanoj igri.

Prvo poluvreme smo odigrali na nivou, u drugom smo malo pali u igri što je domaćin iskoristio i stvorio jednu, dve prilike.

Ipak, uspeli smo da sačuvamo mrežu, čak imali situacije da rezultat bude u našu korist - kazao je Jovanović na konferenciji za medije posle utakmice.

Izjave trenera možete pogledati u video materijalu Super lige Srbije.

Šef stručnog štaba Mačve Darko Tešović čestitao je svojim igračima na volji, želji i htenju da dobiju ovu utakmicu.

- Moji fudbaleri u prvom poluvremenu nisu bili spremni za igru koju je doneo Dinamo.

To nije ni bila igra, to je bila jedna tuča.

Mi smo to prihvatili i nismo uopšte obraćali pažnju na to da treba da igramo.

U poluvremenu smo se konsolidovali, dogovorili šta i kako i tek onda ispoštovali dogovor iz svlačionice i zaigrali onako kako je trebalo od početka.

Stvorili smo nekoliko prilika, ali nismo dali gol.

Bitno je da dopisujemo bodove, ali verujem u moje igrače i krenuće nas efikasnost u narednim mečevima - kazao je Tešović.

Vranjski Dinamo odoleo je šabačkoj Mačvi i odneo bod iz Šapca u utakmici 25. kola Super lige Srbije koja je završena rezultatom 0:0.

U sledećem kolu Dinamo će za vikend dočekati ekipu Čukaričkog u Surdulici.