Goleada u Surdulici: Radnik - Metalac 3:3 FOTO/VIDEO

Vranje/Surdulica - Surdulički superligaš Radnik remizirao je u četvrtak sa Metalcem 3:3 (1:1), u utakmici 3. kola play out faze Super lige Srbije u fudbalu.

Susret je obilovao atraktivnim potezima i golovima, a Radnik, iako je poveo već u 2. minutu golom Nemanje Subotića, ipak nije mogao do celog plena.

Gosti iz Gornjeg Milanovca do izjednačenja su došli u 27. minutu kada je Krajišnik šutirao sa distance i postigao jedan od najlepših golova sezone.

Gosti su odlučnije započeli drugi deo igre i u 57. minutu preko Nemanje Stojića stekli prednost od 1:2.

Međutim, Subotić, strelac prvog gola za Radnik, doneo je domaćinu izjednačenje u 63. minutu, a samo tri minuta kasnije Miloš Spasić je iskoristio svoju brzinu, pobegao odbrani gostiju i levom nogom matirao golmana Metalca donevši drugi put prednost svom timu.

Međutim, Metalac se nije predavao i uspeo je da preko rezerviste Nikole Grbovića dođe do boda u 71. minutu utakmice.

Posle trećeg kola Kolubara se izdvojila na čelu tabele play out faze sa 40 bodova, dok lučanska Mladost i Radnik na drugom i trećem mestu imaju po 39.