Futsaleri za dvadeset sekundi primili dva gola i ostali bez celog plena

Klub malog fudbala Vranje odigrao je nerešeno 3:3 na gostovanju Ivanjici, u utakmici 10. kola Prve futsal lige Srbije.

Vranjanci, koji su u prošlom kolu overili titulu jesnjeg šampiona, naišli su na nezgodnog rivala.

Međutim, primiti dva gola u poslednjem minutu utakmice posle vođstva od 1:3, bilo je malo i neodgovorno.

Domaćin je poveo sa 1:0 u 9. minutu preko Rakića, ali je Janjić Vranjance doveo u egal veću 12.

To je bio i rezultat na poluvremenu.

U nastavku, Spasić je doneo prednost vranjskom timu u 28. minutu, a na 1:3 povisio je Trajković u 36.

Svi su pomislili da je to dovoljno za osvajanje novih bodova, ali se domaćin nije predavao.

Sa dva gola u poslednjem 40. minutu, preko Rakića i Nikolića, došli su do boda.

Posle ovakvog poraza, iz KMF Vranje konstatovali su da "nije domaća ekipa bez razloga već četiri kola neporažena".

"Odlična utakmica.

Posle 1:0 za domaćina, naša ekipa je preuzela kontrolu nad utakmicom.

Ivanjica je poslednjih dvanaest minuta igrala sa golmanom-igračem u polju, ali sve do 35 sekundi do kraja bez pravog šuta na naš gol.

A, onda, pad koncentracije u odbrani gosti koriste i u dvadesetak sekundi postižu dva gola za konačnih 3:3.

Nemamo šta da zamerimo našim momcima, toliko puta su nas obradovali i doneli nam sreću.

Ostaje da sledećeg vikenda napunimo halu u Vranju i protiv ekipe Novog Pazara pomognemo našem timu da zabeleži pobedu vrednu mirnog zimskog sna na vrhu tabele", navode iz KMF Vranje.

KMF Vranje posle deset kola na prvom mestu ima 23 boda, a iza je Loznica Grad 2018 sa 21.

Utakmica 11. kola sa Novim Pazarom igraće se za vikend u Sportskoj hali u Vranju.