Futsaleri ubojiti protiv Vojvođana: KMF Vranje - Novi Sad 9:2

Futsaleri KMF Vranje pobedili su kao domaćini ekipu Novog Sada sa 9:2 (5:0), u utakmici 10. kola Prve futsal lige koja je odigrana u Sportskoj hali u Vranju.

Pobeda Vranjanca nijednog trenutka se nije dovodila u pitanje.

Poveli su još u 2. minutu golom Miloša Trajkovića (koji je na ovom meču postigao het trik), da bi dva minuta kasnije Aleksić duplirao prednost.

Kada je Nikolić u 10. minutu pogodio za 3:0 nazirao se već krah gostujuće ekipe.

Golove za Vranjance do kraja su postigli Trajković (još dva, u 16. i 22. minutu), Dodić u 20, Petrović u 27. i Nikolić koji je svoj drugi gol na utakmici postigao u 33. minutu.

Deveti gol za Vranjanca zapravo je autogol Pajića u 36. minutu.

Čast gostiju odbranili su golovima Bosnić i Žeravica u 23. i 27. minutu.

Iz KMF Vranje su posle obog meča poručili da se ekipa "uzdigla posle rezultatski slabijeg starta prvenstva".

"Nema mnogo vremena za radovanje, već u sredu gostujemo Loznici, aktuelnom prvaku države, kojeg ćemo probati da iznenadimo na njihovom terenu.

Sigurni smo da će naši momci u tom meču ostaviti srce na terenu i pokazati koliko zaista vrede", navode iz redova vranjskog prvoligaša.

KMF Vranje se posle ove pobede probio na peto mesto tabele gde posle deset kola ima 15 bodova.

Loznica (utakmica manje) i Beogradski FON imaju na čelu tabele po 22 boda, Bečej 18, a kragujevački Ekonomac 17.

Na začelju su Ivanjica sa 4 i Futsal Nova Pazova sa jednim bodom.