Futsaleri korak dalje od finala play off-a: KMF Vranje - FON 3:6

Futsaleri KMF Vranje, od kojih ljubitelji futsala u Vranju ove godine očekuju osvajanje titule prvaka Srbije, poklekli su u prvoj utakmici polufinala play off-a u Sportskoj hali u Vranju, gde ih je savladala FON Banjica sa 3:6 (1:5).

Vranjanci su bili daleko od nivoa igre kojeg su demonstrirali u regularnom delu prvenstva.

Bez energije i prevelike želje, posebno u prvom delu igre, nije se ni moglo više protiv raspoloženog protivnika.

Strelci za KMF Vranje bili su Spasić u 16. i 36. minutu, te Nikolić u 28.

Za goste su pogađali Petrov u 3, 11. i 19. minutu, Petrašević u 4, Jovanović u 12. i Kocić u 28. minutu.

Na slabu formu Vranjanaca nadovezuje se činjenica da se polufinalna serija sa FON-om seli u Beograd.

Već u subotu od 21 sat imaće jedinu i poslednju šansu da možda izbore majstoricu u Vranju i probaju da se domognu finala.

Iznenađenje u polufinalnoj seriji napravio je i niški Winter sport, koji je u prvoj utakmici kao gost pobedio aktuelnog šampiona Srbije ekipu Loznica Grad 2018 sa 3:4.