Drugi poraz Surduličana u Super ligi: Spartak - Radnik 2:0 VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog Radnika poraženi su sa 2:0 (1:0) od ekipe Spartak Ždrepčeva krv, u utakmici 2. kola Super lige Srbije koja je odigrana na Gradskom stadionu u Subotici.

Dva lepa gola (vidi snimak) za Subotičane postigli su Luka Bijelović u 20. i Nikola Srećković u 46. minutu.

Radnik je dobro počeo meč, imao inicijativu i izgledne situacije pred golom domaćina, a najveću šansu da im donese vođstvo propustio je Spasić šutiravši neprecizno pored gola.

Posle uvodnih desetak minuta Radnik je do kraja susreta bio inferioran, tako da je pobeda domaćina sasvim zaslužena.

Golman Surduličana Ranđelović je sa nekoliko izvanrednih intervencija sačuvao svoj tim od ubedljivijeg poraza.

Radnik će u 3. kolu Super lige narednog vikenda u Surdulici dočekati Radnički 1923 iz Kragujevca.

Spartak - Radnik 2:0 (1:0)

Stadion: Gradski stadion Subotica.

Sudija: Andrija Stojanović.

Strelci: Spartak: Bijelović, Srećković.

Žuti kartoni: Spartak: Tumbasević; Radnik: Stojanović, Ignjatović.

Spartak: Manojlović, Mitrović, Ostojić, Filipović, Vidaković (od 66. minuta Šćepanović), Tumbasević (od 66. minuta Đurasović), Šimura, Bijelović, Todoroski (od 66. minuta Stanić), Srećković (od 81. minuta Stajković), Obradović (od 81. minuta Rosević).

Radnik: Ranđelović, Stojanović, Ignjatović, Milić, Hodžić (od 56. minuta Janjić), Oreščanin, Nedeljković (od 66. minuta Babić), Subotić (od 77. minuta Lukić, Spasić, Duronjić (od 77. minuta Bogdanovski), Milovanović (od 56. minuta Jovanović).