Dimitrov doneo bod na Banjici: Rad - Dinamo 1:1 (VIDEO)

Vranjski Dinamo igrao je nerešeno 1:1 sa Radom na Banjici u utakmici 23. kola Super lige Srbije u fudbalu.

Građevinari su došli u vođstvo preko Gorana Smiljanića u 12. minutu, a strelac Dinama za izjednačenje bio je opet Željko Dimitrov u 64. minutu susreta.

Dimitrovu je za gol asistirao Nikola Popović.

Na Banjici se igrao ravnopravan meč; Dinamo je ima neznatno veći posed lopte i više šuteva na gol.

Četiri fudbalera domaćina su požutela (Stević, Marković, Jovanović i Kasalica), a u ekipi Dinama Luka Ratković, Danijel Gašić i Miloš Ožegović.

Trener Radmilo Jovanović je u drugom delu susreta u igru uveo Lefterisa Matsukasa umesto Nikole Stevanovića u 46. minutu, a u 71. Marko Đurišić je zamenio požutelog Ratkovića.

U 85. minutu trener Dinama obavio je poslednju izmenu - Suraka je zamenio Popovića.

Dinamo je sa 14 osvojenih bodova i dalje poslednji na tabeli Super lige.

Najbliži Zemun ima 17, a OFK Bačka i Rad po 18.