Bolan poraz Vranjanaca: Dinamo - Vojvodina 1:3

Fudbaleri vranjskog Dinama poraženi su od Vojvodine sa 1:3 (1:1), u utakmici 28. kola Super lige Srbije koja je odigrana na gradskom stadionu u Surdulici.

Vranjanci su poveli u 4. minutu preko Nedeljkovića, a Vojvodina izjednačila na 1:1 golom Đurića u 22. minutu utakmice.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, posle poluvremena u kome su Novosađani imali nešto veći posed, a Dinamo par udaraca više ka golu.

Na početku drugog poluvremena, u 51. minutu Bojan Matić doveo je goste u vođstvo.

Trener Dinama Dragan Antić probao je da sa tri izmene preokrene situaciju na terenu.

Marko Mitrović zamenio je strelca vodećeg gola za Dinamo Davora Nedeljkovića, a umesto Surake i Nikole Jovanovića ušli su Matsukas i Marko Đurišić, ali to Dinamu nije ništa donelo.

Konačnih 1:3 golom iz penala postavio je Milan Đurić u 89. minutu.

Dinamo je ovim porazom umnogome umanjio šanse za opstanak u ligi.

Pretposlednji su sa 19 bodova.

Bod i utakmicu manje ima Zemun, a Rad, koji ima dva boda prednosti ispred Dinama takođe ima meč manje.

Rad u subotu gostuje Radničkom u Nišu, a Zemun u nedelju Voždovcu.