Vranjanci poraženi i kao domaćini: Dinamo - Kolubara 2:4

FK Dinamo Vranje poražen je i drugi put na početku šampionata Prve lige Srbije u fudbalu, ovog puta na svom terenu od Kolubare iz Lazarevca rezultatom 2:4 (1:2).

Dinamo je dobro počeo utakmicu, poveo na vreme, golom Nebojše Ćirkovića u 17. minutu, ali to je praktično bilo sve dobro što su domaći igrači uradili na ovoj utakmici.

Gosti su gosti preuzeli inicijativu i, zahvaljujući nesigurnom čuvaru mreže Dinama i slabom odbrambenom bedemu, rešetali mrežu Vranjanaca.

Na 1:1 najpre je izjednačio Nemanja Cvetković u 26. da bi goste do kraja poluvremena u vođstvo doveo Andreja Stojanović u 35. minutu.

Na 1:3 povosio je Stojanović svojim drugim golom u 53. minutu, da bi Marko Simić u 65. postigao četvrti gol za goste.

Dinamo je uspeo u 84. minutu samo da ublaži poraz preko Davora Nedeljkovića.

Posle dva odigrana kola Dinamo je bez bodova i prikovan je za dno tabele.

Vranjance u narednom kolu očekuje gostovanje IMT-u u Beogradu, ekipi koja iz dva kola ima jedan bod, ali je u proteklog vikenda uspela da remizira na gostovanju prošlogodišnjem šampionu RFK Grafičaru.