Ukrajinci nadigrali Surduličane u Antaliji: Ruh - Radnik 3:2 VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog Radnika poraženi su u poslednjoj proveri na pripremama u Antaliji od ukrajinskog Ruha rezultatom 3:2 (1:1).

Golove u prvom poluvremenu postigli su Kondrakov u 29. minutu za Ruh iz jedanaesterca, a Milovanović za Radnik u 34. minutu.

Na početku drugog poluvremena gol za Ukrajince postigao je Gliha, ali je Predrag Đorđević iz slobodnog udarca u 70. minutu izjednačio na 2:2.

Pred kraj meča Ruh je došao do prednosti golom Fedorčuka za konačanih 3:2.

SASTAVI

Tim Radnika nastupao je u sastavu: Kostić (g), Bogdanovski, Lukić, Jović, Djordjević, Oreščanin, Danoski, Stevanović, Kričak, Milovanović, Jokić.

Od 46. min. Subotić umesto Lukica, od 56. Spasić umesto Bogdanovskog, od 72. Biber umesto Jovića, od 83. Stamenković umesto Milovanovića.

FK RUKH: Bandura (g), Zec, Vermienko, Gagun, Gliha, Kuharčuk, Pritula, Lijah, Karabin, Kondrakov, Sič.