Surduličanima sva tri boda u Lučanima: Mladost - Radnik 0:2 VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog Radnika pobedili su kao gosti Mladost u Lučanima rezultatom 0:2 (0:0), u utakmici 6. kola Super lige Srbije.

Prvo poluvreme zavšeno je bez golova, iako su Surduličani i u tom delu igre imali zrele šanse, a najveću je propustio Lukić kada je njegov šut iz neposredne blizine zaustavio Milović.

Dominacija gostiju nastavljena je u drugom delu igre, a krunisana već u 49. minutu kada je Uroš Milovanović postigao prvi gol za Radnik u ovom meču, a treći ovosezonski u Super ligi.

Nakon desetak minuta, tačnije u 58. na semaforu je pisalo 0:2.

Vođstvo Surduličana duplirao je Nemanja Subotić preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Radnik je posle šest kola četvrti na tabeli Super lige sa devet bodova (mada se većina susreta ovog kola igra u subotu i nedelju i sigurno će biti izmena u plasmanu), dok je Mladost bez bodova i nalazi se na poslednjem šesnaestom mestu.

Surduličani imaju i utakmicu manje (sa Crvenom zvezdom, odloženu zbog obaveza Beograđana u Ligi Evrope).

Termin odigravanja još uvek nije poznat.

U narednom kolu Radnik će na svom terenu u Surdulici dočekati subotičkog Spartaka, trenutno dvanaestoplasiranu ekipu lige.