Surduličani zaustavljeni u Kupu: Radnik - Partizan 1:2

Vranje/Surdulica - Surdulički Radnik izgubio je kao domaćin sa 1:2 od beogradskog Partizana u utakmici četvrtfinala Kupa Srbije.

Fudbal je u prvom poluvremenu bio u drugom planu jer je meč na Gradskom stadionu u Surdulici prekidan zbog transparenta koji su na južnoj tribini istakli navijači Partizana, a na kome je pisalo: "Lige gde cigani nisu prvi se poništavaju, dok se lažne titule sa navijačima proslavljaju".

Prvo poluvreme igralo se zbog prekida čak 18 minuta duže.

Partizan je do vođstva došao preko Asana u drugom minutu nadoknade prvog dela igre, a isti igrač udvostručio je prednost u petnaestom minutu nadoknade.

Sedamnaest minuta nakon isteka regularnog dela igre u prvom poluvremenu na 1:2 smanjio je napadač domaćih Bogdan Stamenković.

Isti rezultat ostao je do kraja utakmice.