Surduličani u finišu pali u Lučanima: Mladost - Radnik 3:2 VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog Radnika nesrećno su poraženi na gostovanju u Lučanima od domaće Mladosti rezultatom 3:2 (1:1), u utakmici 6. kola Super lige Srbije.

Surduličani su poveli na ovom teškom gostovanju golom bivšeg fudbalera vranjskog Dinama Davora Nedeljkovića u 26. minutu, ali je domaćun uspeo da izjednači preko Milana Bojovića u 31. minutu, što je bio i rezultat poluvremena.

U nastavku domaćini su se bolje snašli i preokrenuli rezultat preko Đorđa Gordića u 53. minutu.

Radnik nije odustajao i upornost se isplatila u 85. minutu kada je posle napada Surduličana jedan od igrača domaće ekipe ubacio loptu u sopstvenu mrežu.

Kada su svi mislili da je utakmica rešena i da će se završiti podelom plena, Mihajlo Vesnić, koji je u igru ušao desetak minuta pre toga, pogodio je u 89. minutu za trijumf domaćih.

Surduličani su posle ovog poraza prikovani za dno tabele i na poslednjem 16. mestu imaju samo dva boda iz šest kola.

U narednom će u Surdulici dočekati ekipu niškog Radničkog, koja je na 15. mestu u identičnoj situaciji.