Surduličani primili tri gola iz prekida: Partizan - Radnik 3:0

Vranje/Beograd - Fudbaleri surduličkog Radnika poraženi su od beogradskog Partizana sa 3:0 (1:0), u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Surduličani su u prvom poluvremenu nešto i pokušavali na Stadionu Partizana, imali jednu polupriliku preko Nemanje Tomića i vrlo izglednu šansu kada je Georgijev iz kaznenog prostora šutirao tik pored gola domaćina.

Pre vođstva Partizana Pejčić je srušio Tošića neposredno ispred kaznenog prostora koju je upravo Tošić pretvorio u gol u 37. minutu utakmice.

Na 2:0 za domaćina povosio je Natho iz penala u 67. minutu, nakon što je u kaznenom prosotru srušen Sadik, da bi isti igrač povisio na 3:0 u 80. minutu iz slobodnog udarca neposredno ispred kaznenog prostora.

Radnik je posle 21. kola na trinaestoj poziciji tabele Super lige sa 19 bodova.

U narednom kolu dočekaće pretposlednju, petnaestoplasiranu Mačvu koja ima samo 11 bodova.

KRUNIĆ: Pobedio je bolji tim

Trener Radnika Simo Krunić čestitao je Partizanu na pobedi.

- Partizan je ovog momenta bolji tim od nas i čestitam mu na pobedi. Pokušali smo da ugrozimo protivnika, ali nam nije uspelo. Mogli smo možda i bolje, ali to je šta imamo u ovom trenutku protiv izuzetno kvalitetnog Partizana - rekao je Krunić.