Surduličani nastavili seriju: Radnik - Javor 2:0

Vranje/Surdulica - Fudbaleri surduličkog Radnika savladali su Javor Matis sa 2:0 (1:0), u utakmici 25. kola Super lige Srbije koja je odigrana na Gradskom stadionu u Surduici.

Najbolji strelac Surduličana u poslednje vreme, ukrajinski internacionalac Jevgen Pavlov doveo je domaćine u vođstvo golom u 27. minutu.

Konačan rezultat postavio je Vuk Mitošević u 80. minutu, samo dva minuta nakon što je isključen igrač gostiju Filip Pavišić, do prošle sezone fudbaler vranjskog Dinama.

U poslednja četiri prvenstvena kola ekipa Sima Krunića ima jedan nerešen rezultat i tri pobede u nizu u tri poslednje utakmice.

Radnik je posle ove pobede deseti na tabeli sa 29 bodova, pet manje od devetoplasirane Mladosti iz Lučana.

U narednom kolu Surduličani će na teško gostovanje u Bačku Topolu, četvrtoplasiranom TSC-u koji je u ovom kolu kao gost savladao ekipu Rada sa 3:4.