Surduličani bez bodova u poslednjoj utakmici polusezone: Radnik - Mladost 0:2 VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog Radnika protiv gostujuće Mladosti iz Lučana nisu uspeli da ponove igru iz pretodnog kola protiv Crvene zvezde u Beogradu, pa su jesenji deo prvenstva Super lige završili porazom na svom terenu - bilo je 0:2 (0:1) za Lučance u utakmici 21. prvenstvenog kola.

Pobedu su gostima doneli Milan Bojović u 34. i Miloš Cvetković u 66. minutu.

Radnik je u većem delu susreta dominirao, ali su napadi bili jalovi, a špic igrači domaćina neefikasni.

Trener Surduličana Dušan Đorđević u 15. minutu utakmice dobio je crveni karton zbog žestokog protesta posle jedne sudijske odluke.

Nakon duela dva tima koji su bili izjednačeni na tabeli pre ovog meča Radnik je sada trinaesti sa 21 bodom, dok Mladost na jedanaestoj poziciji ima tri boda više.

Sledi prvenstvena pauza, a Super liga nastavlja se sredinom februara naredne godine kada će fudbaleri Radnika u 22. kolu gostovati Spartaku u Subotici.

Gradski stadion Surdulica.

Sudija: Lazar Lukić.

Strelci: Mladost: Bojović, Cvetković.

Žuti kartoni: Mladost: Radivojević, Maksimović, Gordić.

Crveni kartoni: Radnik: Đorđević (trener).

Radnik: Ranđelović, Radmanovac, Jokić, Stojanović, Bogdanovski (od 77. minuta Stamenković), Medić, Oreščanin ( od 77. minutaNedeljković), Janjić, Subotić (od 68. minuta Dimitrov), Spasić, Milovanović (od 77. minuta Milovanović).

Mladost: Kostić, Milošević, Mićević, Maksimović (od 84. minuta Katanić), Obradović, Radivojević (od 90. minuta Kijevčanin), Gordić (od 90. minuta Radovanović), Cvetković, Baha, Jovanović, Bojović.