Sumrak superligaša sa krajnjeg juga: Radnik - Radnički 1:2 (1:0)

Surdulički superligaš Radnik poražen je još jednom u Super ligi Srbije, ovog puta kao domaćin od niškog Radničkog sa 1:2 (1:0).

Radnik je u 9. kolu na domaćem terenu u Surdulici vodio na poluvremenu golom Miloša Milovanovića u trećem minutu nadoknade prvog dela susreta.

Nišlije su u nastavku zaigrale mnogo bolje i najpre izjednačile u 71. minutu igre golom Lazara Ranđelovića (bivšeg igrača vranjskog Dinama, a budućeg fudbalera grčkog Olimpijakosa).

U finišu susreta su i potpuno preokrenule rezultat na 1:2 golom Aleksandra Stanisavljevića u 83. minutu.

Ekipa iz Surdulice je u rezultatskoj krizi, jer iz poslednjih sedam mečeva mečeva ima šest poraza i jedan nerešen rezultat.

Jedini slabije plasiran tim u Super ligi je vranjski Dinamo, koji ima samo tri boda iz devet kola, dok Surduličani i Subotički Spartak imaju po 7.

Radnik će u 10. kolu Super lige gostovati beogradskom Voždovcu.