Radnik sa igračem više do tri boda u Kruševcu

Surdulički superligaš Radnik trijumfovao je protiv Napretka u Kruševcu sa 0:1 (0:0) u utakmici 23. kola Super lige Srbije.

Za Surduličane je posao bio olakšan nakon isključenja ponajboljeg fudbalera Kruševljana Nenada Gavrića u 77. minutu i preko Bogdana Stamenkovića uspeo da postigne gol u 85. minutu za vredna tri boda.

Gol je postignut iz prekida, odnosno nakon kornera, a Stamenković je iskoristio odbijenu loptu golmana domaćina nakon što je glavom šutirao Makarić.

Radnik je prednost igrača više imao od 77. minuta.

Utakmicu je pratilo mnogo tenzija na terenu, a fudbaleri Radnika dobili su čak pet žutih kartona, a isto toliko od sudije Danila Grujića i fudbaleri domaćina.

Tri boda donela su Radniku napredak na tabeli pa Surduličani sada zauzimaju jedanaesto mesto na tabeli Super lige sa 23 boda.

Prvog marta Radnik će u Surdulici dočekati ekipu Rada koja je pretposlednja na tabeli sa 15 bodova.