Poraz rukometaša u Leskovcu: Dubočica 54 - Vranje 26:23 (11:12)

Rukometaši Vranja 1957 poraženi su na gostovanju od leskovačke Dubočice 54 rezultatom 26:23 (11:12), u utakmici 7. kola Super B lige Istok- Zapad.

To je četvrti poraz Vranjanaca u sedam kola.

Leskovčani su u meč ušli svesni da im samo pobeda omogućava nastavak borbe za vrh tabele, a gosti demonstrirali da nisu došli u Leskovac sa belom zastavom i čak vodili na poluvremenu golom razlike.

Rk Vranje je u 22. minutu imao čak četiri golova prednosti (7:11).

Leskovčani su, međutim, preokrenuli igru u svoju korist u drugom poluvremenu i gotovo sve vreme vodili.

Vranjanci su na kratko pripretili prišavši na dva razlike (22:20) u 49. minutu, ali su Leskovčani tada zaigrali čvršće i otišli na šest razlike 26:20.

Vranjska ekipa je potom sa tri uzastopna gola samo ublažila poraz.

Vranjanci, koji trenutno zauzimaju sedmu poziiju na tabeli sa šest bodova, u osmom kolu dočekaće pretposlaednju ekipu Pobednika iz Prijepolja.