Poraz pa dve pobede surduličkog Radnika na priremama u Antaliji

Vranje - U okviru pripema za prolećni deo sezone u Super ligi Srbije, fudbaleri Radnika iz Surdulice odigrali su dosad tri pripremna meča u Antaliji - prvi su izgubili, a potom iz dve utakmice izašli kao pobednici.

Surduličani su najpre igrali protiv ekipa Sumkaita iz Azerbejdžena i poraženi su sa 1:2.

Jedini gol za ekipu Radnika u tom susretu postigao je Duronjić u 65. minutu, na asistenciju Milića.

Radnik je u toj utakmici igrao u sastavu: Ranđelović, Stojanović, Oreščanin, Nedeljković, Hodžić, Kunić, Marong, Danoski, Stevanović, Velikić, Bondarenko (u drugom delu igre nastupili su i Vukadinović, Duronjić, Jokić, Stojković, Milić, Rustemović, Abubakar, Bogdanović, Lazić i Radulović).

Potom je usledila utakmica sa uzbekistanskim Navbahorom, koju je Radnik dobio sa minimalnih 1:0.

Pobedonosni gol postigao je Jokić u 67. minutu, na asistenciju Nedeljkovića.

U tećoj proveri u Antaliji Radnik se sastao sa mađarskim Siofokom i trijumfovao sa 2:0.

Strelac vodećeg gola za Surduličane iz slobodnog udarca bio je Edin Rustemović u 21. minutu.

Konačan rezultat 2:0 postavio je Marong u 87. minutu, nakon asistencije Milića.

Radnik je igrao u sastavu: Ranđelović, Subotić, Hodžić, Duronjić, Jokić, Kunić, Rustemović, Stevanović, Radulović, Bondarenko i Lazić.

Od starta drugog poluvremena na teren je ušao Uroš Stojanović, a kasnije i Marong, Velikić, Oreščanim, Abubakar, Nedeljković, Milić, Stojković i Mateja Stojanović.

Od 60. minuta Ranđelovića je na golu zamenio Vukliš.