Pobeda Surduličana za opstanak: Mladost - Radnik 2:3 VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog superligaša Radnika pobedili su Mladost u Lučanima sa 2:3 (1:1), u utakmici 5. kola play out faze Super lige Srbije.

Mladost je prva došla do gola u 13. minutu kada je precizan bio Bojović, posle centaršuta Cvetkovića i glavom loptu sproveo u mrežu Surduličana.

Prednost domaćih trajala je do 36. minuta kada je Jokić izvanredno centrirao, a Spasić glavom poravnao na 1:1.

U nastavku utakmice blickrig Surduličana - najpre je Subotić u 64. minutu povosio na 1:2, a potom Spasić u 67. svojim drugim golom na utakmici doneo dva gola prednosti.

Igrač domaćih Tumbasević je u 79. minutu isključen, ali je Mladost samo dva minuta kasnije ipak postigla gol preko Petrova.

Surduličani su do kraja odoleli domaćinu u izbili na čelo tabele play out-a.

Sada imaju sedam bodova više od Novog Pazara koji je na poziciji koja vodi u baraž.

Mladost je u težoj situaciji pošto je na samo bod od mesta koje vodi u plej-of za opstanak u ligi.

Surduličani će u nedelju gostovati Novom Pazaru.