Jovanović: Publika nas nosila do pobede

Čestitam mojim igračima na zasluženo osvojenim bodovima i požrtvovanoj igri, a pre svega hvala publici na ogromnoj podršci - izjavio je Radmilo Jovanović, šef stručnog štaba Dinamo Vranje, posle pobede njegovog tima protiv Budućnosti iz Dobanovaca od 2:0.

Utakmica 10. kola Prve lige Srbije odigrana je na Stadionu Jumko u Vranju, a trener domaćina Jovanović, na konferenciji za medije posle meča, sijao je od zadovoljstva.

- Naše ocene pre meča da je Budućnost ozbiljna ekipa i da njihov položaj na tabeli može da zavara, obistinile su se, jer ovo nije bila nimalo laka utakmica - konstatovao je Jovanović pred novinarima.

Trener Budućnosti Slavko Matić bio je zadovoljan igrom svog tima u prvom poluvremenu.

- Promašili smo tri velike šanse, a onda bili kažnjeni golom Dinama.

U nastavku smo jurili rezultat, promašili penal i bilo je teško vratiti se u meč - ocenio je Matić.

Dinamo će već ove sedmice imati dva vrlo ozbiljna iskušenja.

Najpre će u sredu 25. septembra u šesnaestini finala Kupa Srbije gostovati FK Inđiji.

Potom će u 11. kolu Prve lige na noge RFK Grafičaru, drugoplasiranoj ekipi na tabeli.

Ovaj klub je filijala šampiona Srbije Crvene zvezde i Vranjancima neće biti nimalo lako da osvoje bodove i zadrže prvo mesto na kome su trenutno zahvaljujući boljoj gol razlici od Grafičara i Metalca iz Gornjeg Milanovca, a sve tri ekipe imaju po 18 bodova.